Logo

Recenze

Recenze

Back to top

Co říkají hosté?

 • Musím konstatovat, že Váš penzion je nejkvalitnější penzion a troufnu si i říci hotel v Ústí nad Labem. Diskrétnost, vybavenost, modernizace, cena, top vše Vás vystihuje. Nikdy jsem nepsal pochvalu tohoto typu, ale neodpustím si napsat, že jsem již několikrát byl u Vás ubytován a vždy jsem byl maximálně spokojen… pokračování recenze na stránce google.
  David Hořejš nás hodně potěšil na googlu.
 • Penzion KOMTESA je úžasné, levné ubytování které mohu stoprocentně doporučit! Velmi útulný apartmán jsme si okamžitě oblíbili a zabydleli se. Součástí apartmánu byla moderní kuchyňka se základním vybavením, televizemi a přístupem na wifi. Paní majitelka byla velmi vstřícná a ochotná k našim požadavkům. Při příští návštěvě Ústí nad Labem bych rozhodně neváhala a ubytovala se opět zde. Děkujeme.

  Marcela Šilhánová, nás pochválila na plus.google.com
 • Moderně zařízené pokoje, příjemný personál, možnost ubytování domácího mazlíčka a jen kousek od centra Ústí.

  Petra Zubatá napsala recenzi na facebooku
 • Co se mi tu nejvíc líbilo? Všechno. 🙂 Nemám jedinou připomínku k tomuto Penzionu. Ubytování výborný, velké pokoje, žádné kamrlíčky pro králíčky, nádherné kuchyňky, snídaně, penzion je skutečně v centru a všechno je kousek, hlavně kulturní akce …za minutu je člověk v posteli. Zase brzy přijedeme. Děkujeme za příjemný pobyt u Vás. Za nedlouho nás čekejte zas.

  Pavlína Zubatá nás takto potešila na facebooku
 • Už vstup Penzionu Komtesa Vás osloví, pokoje pak přímo nadchnou. Jsou velmi prostorné, rekonstruované s citem, vkusem i nápadem, důraz je kladen na komfort, účelnost, originalitu i osobitost. Při svých pracovních cestách se zde rád ubytovávám, jelikož mám vše potřebné pro práci i odpočinek k dispozici. Samozřejmostí je nadstandardní sociální zázemí, plně vybavená kuchyňka… dočíst recenzi na Google.

  Roman Kulas, napsal na plus.google.com
 • V penzionu se mi velice líbilo, překvapila mě hlavně luxusní koupelna s dvěma umyvadly a všude najdete obrazy doplňující půvab domova. Obsluha úžasná a hned vedle je suprová pekárna nonstop. Mohu jedině doporučit.

  Markéta Schreierová nás hodnotila na plus.google.com
 • Při putování s dětmi na kolech po Labské cyklostezkce jsme v penzionu přespali jednu noc. Vše proběhlo naprosto v pohodě a klidu – kola i s dětským vozíkem jsme si mohli uschovat v zamčené místnosti v přízemí, ubytování čisté a příjemné.

  Jan Lána o nás tohle napsal na plus.google.com


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.