Logo

Plavecký areál Klíše není jen fenomén léta

Plavecký areál Klíše není jen fenomén léta

Plavecký areál Klíše není jen fenomén léta

Milí hosté, při vaší návštěvě Ústí nad Labem a pobytu v Penzionu Komtesa máte možnost zrelaxovat a užít si, buď sami nebo s dětmi, radovánek v Plaveckém areálu Klíše. Ani vy, ani vaše děti nebudete zklamáni.

Voda, sport a relaxace v Ústí nad Labem, to je plavecký areál Klíše, který nabízí ke sportovnímu vyžití vnitřní plavecký padesátimetrový bazén, dětský bazén, oddělené sauny s občerstvením, venkovní skokanský bazén, fitcentrum a občerstvení.

 

Na koupališti se dá koupat hned ve třech bazénech. Venkovní část areálu funguje od června do září. Zde naleznete plavecký padesátimetrový bazén a dětský bazén. Vyzkoušet můžete také adrenalinová seskok z 10 m vysoké věže – nejvyššího skokanského můstku v širokém okolí.

Bazény čerpají vodu z termálního vrtu o teplotě 26°C. Ve skokanském bazénu je hloubka pět metrů. Další bazén pro plavce měří 50 metrů. Brouzdaliště ve spodní části areálu patří dětem. Nad ním se sklání vysoké stromy, takže je zde možné odpočívat ve stínu. Prostor ke slunění se také nachází na terase.

Pojďme se nyní na celkovou nabídku areálu Klíše podívat podrobněji

50 m plavecký bazén s parametry závodního bazénu + dětský bazén

Co vám bazén nabízí?

Krytá hala Plaveckého areálu Klíše, která byla po rozsáhlé rekonstrukci znovuotevřena v roce 2015, disponuje 50m plaveckým bazénem a dále dětským bazénem se skluzavkou. Využít je možné parní saunu. Ve venkovním prostoru na Vás čeká skokanský bazén s 10 m skokanskou věží. Dále je Vám k dispozici recepce, doplňkový prodej pomůcek nejen do vody, nechybí šatní skříňky, sprchy ani WC. Součástí objektu je rovněž finská i bio sauna a fitness centrum. Občerstvení si můžete zakoupit v našem bufetu.

Provozní doba

První pondělí v měsíci neprobíhá ranní plavání.

V plaveckém bazénu bude každé ÚTERÝ a ČTVRTEK pro veřejnost od 16:30 do 18.30 hodin uzavřena polovina bazénu na šířku (mělčina), a to z důvodu jeho pronájmu plaveckému oddílu k výuce plavaní dětí.

Skokanský bazén není – z důvodu pronájmu –

veřejnosti k dispozici každé ÚTERÝ od 19:00 do 20:00 hodin.

 

 

Nově zrekonstruované letní koupaliště

Co vám koupaliště nabízí?

Letní koupaliště ve čtvrti Ústí nad Labem – Klíše jsme po jeho kompletní rekonstrukci slavnostně otevřeli v červnu 2020. K dispozici jsou zde bazény (včetně dětského) s termální vodou, obří dvoudráhová skluzavka, dětské hřiště, spousta atrakcí pro děti i dospělé. Využít je možné též skokanský bazén s 10 m skokanskou věží. Nechybí stánky s občerstvením, doplňkový prodej pomůcek do vody a na opalování, zázemí pro rodiče s dětmi vč. mikrovlnné trouby a přebalovacího pultu, šatny a WC.

Otvírací dobu a ceník naleznete zde:

https://www.msul.cz/bazen-klise/

 

Finská i bio sauna a relaxační místnost

Co vám sauna nabízí?

Krytá hala Plaveckého areálu Klíše, která byla po rozsáhlé rekonstrukci znovuotevřena v roce 2015, disponuje – mimo bazén a fitnesscentrum – finskou i bio saunou a relaxační místností. Dále je Vám k dispozici recepce, doplňkový prodej pomůcek nejen do sauny, nechybí šatní skříňky, sprchy ani WC. Občerstvení si můžete zakoupit v našem bufetu, v saunovém prostoru je však k dispozici chladící automat s pitnou vodou.

Otvírací dobu a ceník naleznete zde:

https://www.msul.cz/sauna-klise/

 

Fitness centrum pro krásu vašeho těla

Co fitness centrum nabízí?

Krytá hala Plaveckého areálu Klíše, která byla po rozsáhlé rekonstrukci znovuotevřena v roce 2015, disponuje – mimo bazény a sauny – fitness centrem umožňujícím kvalitní trénink Vašeho těla, a to včetně nabídky doplňkového sortimentu. Pro zvýšení celkového komfortu slouží monitor Apple TV. Dále je Vám k dispozici recepce, nechybí šatní skříňky, sprchy ani WC. Občerstvení si můžete zakoupit v našem bufetu.

 

Fitness zóna

2x šikmá lavice, 2x rovná lavice, bench press lavice, multipress bench, ramena vsedě, prsa – motýlek, 2x biceps vsedě, upažování – ramena, multipress vícefunkční, zakopávání vleže, stroj předkopávání vsedě, roznožování vsedě, snožování vsedě, 2x legpress, výpony lýtka, dřepy, 2x samostatná rovná lavice, velké protisměrné klapky, navíjení předloktí, bench press vsedě, multikladková velká věž, 5x stojan s činkami, 2x stojan na velké činky

Cardio zóna

2x běžící pás, 2x rotoped, 1x běžící schody, 2x hyperextenze lavice, 1x stroj na záda

 

 

Areál patří pod Městské služby Ústí nad Labem, příspěvkovou org. a naleznete jej na adrese:

U koupaliště 11
400 01 Ústí nad Labem
Tel.:+420 411 198 940

Email: areal.klise@msul.cz

Milí hosté, věřím, že zde prožijete spoustu krásných chvil a odnesete si milé zážitky a vzpomínky.

 

Zdroj: www.msul.cz

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.