Logo

Proč nemáme recepci?

Proč nemáme recepci?

„Cink cink.“ Líbezný zvuk, který vytváří zvonek každé hotelové a penzionové recepce. U nás jste o požitek „zazvonit si“ ochuzeni, ale sepsali jsme pro vás v několika bodech jednoduché vysvětlení, po kterém možná recepci rádi oželíte.

  • Naši hosté se nezdržují čekáním na recepci, na příchod recepčního, a jsou rovnou uvedeni do svého pokoje. Navíc se vždy vybavujete s majitelkou penzionu, takže žádné vaše požadavky nebudou jenom odkývány, nebo problémy nepovšimnuty. Je to naše živobytí a proto nám můžete věřit, že se budeme snažit.
  • Pokud našim hostům něco chybí, např. žehlička, kartáček na zuby, sponka do vlasů, nabíječka na telefon, brýle na čtení, prášek od bolení hlavy… Nemusí běžet na recepci, předtím se oblékat a jinak upravovat kvůli recepčnímu a jiným hostům. Hosté jednoduše zatelefonují a pak jen vystrčí ruku ze dveří třeba zcela nazí.
  • Nízká cena našeho ubytování je způsobena i šetřením na nadbytečných výdajích, což v našem případě je právě recepce. Kdybychom měli recepčního, museli bychom zvýšit ceny o 20-30%.
  • Hosté nemusí řešit dilema, zdali nechat klíče recepčnímu, či si je vzít sebou. Díky tomu nepřidáváme na naše klíče extrémně velké nepraktické klíčenky jako je tomu často v ubytovacích zařízeních.
  • Náš host není vystaven pohledu recepčního, vrací-li se nad ránem ve společenské náladě, stále ještě lehce tanečním krokem s mírně pobledlou či naopak zarudlou tváří.
  • Není nucen k jakékoliv nucené interakci během celého pobytu.
  • Přes recepci po výměně směn přejde do hotelu kdokoliv, u nás nikoliv. Klíče od hlavních dveří má jen náš personál a hosté, navíc je celý prostor hlídán našim speciálně trénovaným psím strážníkem.
  • A nakonec za osmé (což se k našemu pohádkově útulnému penzionu báječně hodí) náš host přichází a odchází, kdykoli se mu zachce, jako by byl u sebe doma.

Mnohokrát Vám děkujeme za pochopení a Vaši přízeň, které si velmi vážíme a těšíme se na příští setkání, i když neproběhne na recepci!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.