Logo

Danceshock 2018 Ústí nad Labem

Danceshock 2018 Ústí nad Labem

Milí přátelé, tanečníci, trenéři, reprezentanti, vážení hosté Penzionu Komtesa.

  Ústí nad Labem žije tancem a já jsem velmi potěšena, že Vás mohu seznámit prostřednictvím Danceshock týmu se vším, co tato úžasná akce přináší.

Je mi opět velkou ctí vás pozvat do města Ústí nad Labem na 5. ročník mezinárodní taneční soutěže “IDO MISTROVSTVÍ SVĚTA ve street dance show a disco dance show a Světový pohár disco dance.

Každoročně přivítáme kolem 2000 účastníků, reprezentantů, těch nejlepších ze své země. Je nádherné sledovat neuvěřitelné taneční výkony, nasazení a tvrdou dřinu třeba nakonec odměnit zlatou medailí. Slzy a pocity štěstí, které celý šampionát doprovázejí se nedají slovy pospat. To musíte zažít.

Letos jsme pro vás připravili řadu novinek. Věříme, že se vám budou líbit.

Zásadní věcí je rozdělení soutěžních disciplín street show a disco show. Věříme, že toto napomůže k nárůstu zájmu o účast a diváci zažijí ještě větší podívanou. Pořadatelsky uděláme vše proto, abyste se u nás cítili co nejlépe. Již nyní probíhají jednání se Zimní stadionem (Městskými službami), zástupci města i kraje a všichni se snažíme o co nejlepší výsledek. Za to chci všem zmiňovaným subjektům co nejsrdečněji poděkovat.

Záštitu opět převzala primátorka města ing. Věra Nechybová a hejtman Ústeckého kraje pan Oldřich Bubeníček. Vaše podpora je pro nás velice důležitá. Děkujeme za ní.

Těšíme se na vás a věříme, že si užijete nejen skvělou soutěž, ale navštívíte i krásy našeho města a kraje. Budeme vám nápomocni a rádi vám poradíme.

Taneční soutěž proběhne na Zimním stadioně v Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, 400 01 Ústí nad Labem, Česká republika

GPS 50°40´39.396´´N, 14°0´48.946´´E

Stadion je asi 10 minut autem od centra města cca 4 zastávky autobusem. Parkoviště obsáhne cca 100 osobních automobilů, či desítky autobusů.

Stadion nabízí cca 6.500 míst pro diváky, šatny s vlastním sociálním zařízením, VIP salónek pro funkcionáře soutěže a další přilehlé prostory, které budou využity pro vyplnění vašeho volného času různými stánky s občerstvením či prodejními stánky se zbožím (nejen tanečním).

Interiér bude uzpůsoben soutěži tak, že plocha bude pokryta koberci a taneční prostor baletizolem. Dominantní stage, která bude v pozadí pódia bude utvářet celkový dojem soutěže.

Jsme tu pro vás. V září nashledanou.
Váš Danceshock tým.

http://www.danceshock.cz/Default.aspx


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.