Logo

Pobyt v Penzionu Komtesa spojte s vodními radovánkami

Pobyt v Penzionu Komtesa spojte s vodními radovánkami

Voda, sport a relaxace v Ústí nad Labem, to je plavecký areál Klíše, který nabízí ke sportovnímu vyžití vnitřní plavecký padesátimetrový bazén, dětský bazén, oddělené sauny s občerstvením, venkovní skokanský bazén, fitcentrum a občerstvení.

Milí hosté, na koupališti se dá koupat hned ve třech bazénech. Venkovní část areálu funguje od června do září. Zde naleznete plavecký padesátimetrový bazén a dětský bazén. Vyzkoušet můžete také adrenalinový seskok z 10 m vysoké věže – nejvyššího skokanskémo můstku v širokém okolí. Můžete si zaplavat  o hodinu déle v krytém a skokanském bazénu bez navýšení vstupného od středy 15. června až do konce prázdnin. Městské služby, které areál spravují, přes léto upravily ceny. Místo jedné hodiny máte za 75 korun k dispozici celých 120 minut a v případě, že zůstanete 3 hodiny, bude vám účtován pouze dvouhodinový pobyt v ceně 100 korun. Vstupné v sauně a posilovně se přes léto nemění.

Plavecký areál Klíše se každý den otevírá veřejnosti od 10.00 hodin do 21.00 hodin. Jen v pondělí se kvůli sanitárnímu dni běžná otevírací doba posouvá až na třináctou hodinu. Ranní plavání pro veřejnost od 6:00 do 8:00 hodin v pondělí, ve středu a v pátek zůstalo zachováno. Kvůli špatnému technickému stavu v letošním roce vodní radovánky nenabízí venkovní bazény. Koupání pod širým nebem na Klíši tak umožňuje pouze hluboký skokanský bazén.

 

Na co si musíte dát přes léto v plaveckém areálu pozor, je plánovaná provozní odstávka, která proběhne v tomto roce od 4. do 24. července. V těchto dnech zůstane celý areál veřejnosti nepřístupný.

Bazény čerpají vodu z termálního vrtu o teplotě 26°C. Ve skokanském bazénu je hloubka pět metrů. Další bazén pro plavce měří padesát metrů. Brouzdaliště ve spodní části areálu patří dětem. Nad ním se sklání vysoké stromy, takže je zde možné odpočívat ve stínu. Prostor ke slunění se také nachází na terase.

V areálu Klíše naleznete:

  • velký bazén (50 m x 21 m)
  • dětský bazén
  • skokanský bazén (19 m x 15m) – pro letní koupaliště od 1.7. do 30.8.

Jak snadno naleznete cestu? Na titulní straně webu vyplňte do políčka Najít trasu Plavecký areál Klíše a pak už jen klikněte na Vyhledat trasu na mapě. Získáte tak informaci kudy, jak a za jak dlouho autem i pěšky. Tímto způsobem si najdete cokoliv a kdekoliv.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.