Logo

Slovo majitelky

Slovo majitelky

Mira Anna Barsa

Milí budoucí návštěvníci,

vítám Vás na stránkách Penzionu Komtesa, který Vám nabízí ubytování v Ústí nad Labem. Penzion je umístěn v samotném centru města, na dosah veškerému kulturnímu a společenskému dění.

Majitelka penzionu Komtesa.

Dovolte mi prosím, penzion blíže představit. Když jsem se rozhodovala, dříve zdevastovaný dům v ulici Velká Hradební nově rekonstruovat, mou hlavní ideou bylo, při rekonstrukci využít všechny své zkušenosti s ubytováním, nabytých při svých cestách po světě. Přemýšlela jsem, kde mi bylo příjemně, kde jsem byla nejspokojenější a jaké vybavení bylo důležité pro mé pohodlí, a které naopak zbytečné. To vše mne inspirovalo při navrhování interiérů penzionu a vybavování apartmánů. Chci Vám nabídnout takové ubytování, kde se budete cítit příjemně, spokojeně a rádi se k nám v budoucnu vrátíte.

K ubytování je Vám k dispozici:

 • šestilůžkové apartmány
 • dvoulůžkové pokoje
 • třílůžkové pokoje
 • nově rekonstruovaná restaurace
 • bezpečné parkování

Mým přáním při rekonstrukci penzionu bylo, moci si dovolit nabídnout komfortní ubytování za rozumné ceny, možnost parkovat i přesto, že v centru je těžké sehnat parkovací místo. A také mít v blízkosti restauraci, která mé hosty přímo nadchne. Nakonec jsem vymyslela bezpečné, levné parkování a našla i onu restauraci, a to pana Jana Vrby.

I když se může zdát, že Ústí nad Labem nemá co nabídnout, opak je pravdou. V době volna můžete navštívit hrad Střekov, muzeum, místní ZOO, lanovku na Větruši, obchodní centrum, restaurace nacházející se v blízkosti ubytování, kavárny atd.

Naše apartmány

Penzion Komtesa nabízí ubytování v moderním šestilůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi , jídelnou, kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Vše je připraveno jak pro turisty, tak i pro rodiny s dětmi, skupinu přátel nebo pro obchodní partnery na služebních cestách. Dále pro Vás má penzion připraveny dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s plně vybavenou kuchyní. Vše je zařízeno tak, aby si na své přišli nejen turisté, ale i náročnější hosté, vyžadující pohodlné ubytování v moderním apartmánu.

Ubytování v apartmánech s moderním vybavením:

 • kuchyňská linka
 • kuchyňské zařízení
 • jídelna
 • vlastní koupelna a WC
 • TV a internet (Wifi)

Apartmány jsem se snažila vybavit účelně, aby v nich nechybělo žádné zařízení, které je vhodné a potřebné pro ubytování na pár dní i na delší dobu. Pokud nebudete mít zrovna chuť navštívit naši nově rekonstruovanou restauraci, můžete si v klidu uvařit své oblíbené jídlo v plně vybavené kuchyňce, kterou naše apartmány nabízí.

Mou snahou je poskytnout útulné ubytování v apartmánech pro hosty, kteří přijeli za prací, na výlet nebo na obchodní jednání a chtějí si po náročném dni odpočinout v klidném a osobním prostředí. Věřím, že se v našich apartmánech v Ústí nad Labem budete cítit skvěle.

Mým cílem je nabídnout Vám, při Vašem ubytování v Ústí nad Labem, osobitou atmosféru a klidné a čisté pokoje i apartmány, se vstřícnou obsluhou. Ať už jste navštívili toto město z jakéhokoliv důvodu a v jakémkoliv období, náš penzion Vás vždy rád a srdečně uvítá.

Jak (ne)vedu můj penzion?

Před rekonstrukcí penzionu jsem si pokládala hodně otázek. Především, jaké ubytování nechci nabízet:

 • Chci jenom vydělávat peníze a nabídnout hostům ubytování ve stylu „vyspi se a jdi“, tedy kamrlík o dvou postelích za hodně peněz, 4 pokoje včetně koupelen na 80 m2, kde slyšíte, o čem sousedé mluví?
 • Chci, aby se hosté míjeli ve společné kuchyňce, případně vůbec neměli možnost uvařit si kávu, do čeho nalít víno, a přinesenou večeři jedli na posteli z papíru?
 • Chci, aby hosté trávili večer jen u Novy a Primy pouze s pevným připojením k internetu?
 • Chci, aby neměli možnost usednout k psacímu stolu a pracovat?
 • Chci, aby jedinou dekorací apartmánů a pokojů byla zaprášená suchá kytka, mizerná reprodukce nebo nevkusný plakát?
 • Chci, aby hosté, kteří jsou u nás ubytovaní, spali v drsném levném krepovém povlečení všech barev a obrazců, s lacinou měkkou matrací?
 • Chci, aby na dvoulůžkovém pokoji neměli možnost spát odděleně, případně s dítětem či miminkem?
 • Chci, aby se hosté po celý čas ubytování sprchovali ve sprchové vaničce, s nevyčistitelnými okraji plnými plísní a zbytků cizí špíny a mýdla?
 • Chci, aby snídali v neútulné zatuchlé jídelně na levném neestetickém porcelánu?
 • Chci levné nevkusné interiéry a postele hned za dveřmi hlavní chodby?

 

Na všechny otázky byla odpověď: „NECHCI“. A nakonec poslední otázka: Chci ZDROJ PŘÍJMU nebo zároveň velké HOBBY?

A tak jsem postupně začala rekonstruovat apartmán 80m2, apartmán 45m2, pokoj s předsíní 24m2, pokoj 33 m2 a jídelnu. A to vše mohu nabízet velmi levně k ubytování. Do budoucna mám v plánu další pokoje a apartmány, chodby i fasádu. Mé přání nabízet příjemné a pohodlné ubytování v Ústí nad Labem za přijatelné ceny se začíná naplňovat.

Vy, moji Vážení hosté, kteří jste penzion navštívili, byli zde spokojeni s ubytováním a rádi se k nám vracíte, si zasloužíte vědět, že mě děláte šťastnou a že Vám za to děkuji. A Vás, kteří se ke mně chystáte, moc ráda uvítám.

S pozdravem,
Mira Anna Barsa


6 thoughts on “Slovo majitelky

 1. Všechno, co je na stránkách napsané, je absolutní pravda. Je to tu velmi příjemné, paní majitelka se skvělá. Určitě se sem rád vrátím.

 2. Vážený pane Bůžku, mnohokrát Vám děkujeme za milá slova a opakované návštěvy. Nejen já, ale i personál vzkazuje, že Vás vždycky rádi uvítáme.

 3. Dnes jsem dostal možnost bydlet v jiném apartmánu. Je naprosto dokonalý, nabízí všechno, co si jen můžu po dlouhém pracovním dnu přát. Opravdu se sem budu vždy rád vracet.

 4. V listopadu jsme poprvé navštívili penzion Komtesa v Ústí nad Labem, který je přímo v centru města. Moc se nám v penzionu líbilo, bylo nás 6 a bydleli jsme ve dvou apartmánech a jednom pokoji. Neskutečně účelově zařízené velké prostory a některé s nádechem vkusné romantiky. Jeden apartmán Ornela je pokoj vyloženě pro mne, protože jsem potřebovala velký psací stůl a externí monitor, to na hotelích nenajdete a když tak za zvláštní příplatek. Personál byl super a všude čisťounko . Šok byly skvělé ceny – velmi nízké na ten luxus. A parkování bez problémů i když penzion úplně vlastní parking nemá. DOPORUČUJEME 🙂

 5. Penzion Komtesa jsme navštívili poprvé s kolegyní z jara loňského roku v souvislosti s pracovní konferencí v Ústí nad Labem. V penzionu jsme se cítili velmi příjemně, majitelka byla vstřícná a milá, poskytla nám všechny potřebné informace ohledně pobytu. Z této dobré zkušenosti jsme se rozhodli strávit rodinou dovolenou letos v létě právě v tomto penzionu. Personál byl opět ochotný a doporučil nám zajímavá místa v okolí, kam jsme s dětmi mohli vyrazit.

  Ubytování můžu vřele všem doporučit. 🙂

 6. Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.