Logo

Svatební pokoj v Penzionu Komtesa

Svatební pokoj v Penzionu Komtesa

Dokonalé svatbě by neměl chybět styl. Svatba má být osobitá, jedinečná a harmonicky sladěná. Svatba tvoří hodně malých drobností, které vytváří atmosféru jako celek. Každý detail by měl do celkové svatební mozaiky zapadnout a ladit. Vše začíná představou a pokračuje výběrem svatebních šatů, svatebních oznámení, svatebních květin, výslužek, svatebních aranží a doplňků… Často se na náš Penzion Komtesa obrací budoucí manželé s přáním ubytování pro sebe i své svatební hosty.

A protože mám moc ráda práci s dekoracemi a aranžováním, ráda se ujímám přípravy stylové svatby nebo jenom dekoracemi vytvořené atmosféry svatebního dne.

Dekorace na svatbu novomanželům Horňákovým jsem však připravovala celou a zde si můžete prohlédnout fotografie z přípravy. Pokoje zdobíme podle přání. Vždy se s budoucími novomanželi sejdeme a do všech podrobností dojednáme dekorace i jejich cenu. Mohou tak mít vše na míru. Jednoduché dekorace, které máme běžně na Penzionu Komtesa k dispozici poskytujeme jen za malou úplatu, popřípadě zcela zdarma, pokud jsou u nás ubytovaní i svatební hosté na více než jednu noc.

Zde si můžete prohlédnout i svatební video nyní již manželů Horňákových.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.