Logo

Ubytování pro milovníky golfu

Ubytování pro milovníky golfu

Milí hosté, příznivci golfu,

v období golfové sezóny se u nás často ubytováváte, ale přesto si dovoluji zde, na novém webu, připomenout i Vám, potencionální  noví zájemci,  možnost velmi atraktivního ubytování. Penzion Komtesa se sice nenachází v bezprostřední blízkosti resortu, ale vzhledem k jeho poloze v centru města, je praktické mít na dosah všechny zábavní podniky,  restaurace a prodejny poté, kdy skončíte svou hru. Nabízíme Vám rozlehlé apartmány za skvělé ceny.

Golfové hřiště v severozápadní části Ústí nad Labem se nachází na okraji bývalého Všebořického dolu, jehož celé okolí bylo  velmi atraktivně rekultivováno. Celá tato rekultivovaná zóna využívá krajinné předpoklady zalesněného okraje bývalého dolu a okolí přírodního jezera, které vzniklo zatopením původních slojí.

Většinu jamek první devítky obklopuje jezero a mimo jiné  se zde hráči setkají se dvěma jamkami umístěnými  výše nad okolním terénem. Druhá devítka pak zahrnuje členité a rozmanité dráhy se zajímavým převýšením. Z větší části jsou odpaliště tvořena terasovými úpravami. Driving range disponuje více než dostatečnou délkou i šířkou, target greeny, doplňkovými cvičnými greeny a překážkami.Celý areál je doplněn kvalitním „club house“ s  restauračním i klubovým zázemím.

Na resortu je otevřena restaurace Panoramata.
Kontakty na Golf resort tel.: +420 721 853 967
e-mail: usti@czgolf.cz

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.