Logo

Balíček turista

Balíček turista

Pohled do zahrady za penzionem Komtesa v Ústí nad Labem.

Pro rodinu nebo partu přátel, kteří do Ústí nad Labem přijeli za turistikou, sportem nebo poznáním je připraven náš balíček „turista“. Předpokládáme, že přes den budete chtít poznávat atrakce regionu, které jsme rozepsali v našich tipech na výlet. Proto zde radši popíšeme co můžete dělat večer, až se vrátíte z výletu nebo třeba z túry na ústecké cyklostezce.

Pokud jste k nám přijeli na kole, určitě uvítáte možnost uskladnit kola v zabezpečené skladovací místnosti. Když je venku ještě teplo a světlo, můžete si posedět na naší soukromé zahrádce za penzionem, kde můžete taky grilovat – k dispozici máme gril na dřevěné uhlí, nebo elektrický. Balíček je určen pro skupinku 3-8 lidí a všechny je možné ubytovat v jednom apartmánu. Takto můžete všichni spolu posedět v apartmánové jídelně a bavit se klidně do noci, bez toho abyste se museli rozejít do pokojů nebo se všichni tlačit v menším pokoji. Pokud jste přijeli s dětmi, můžete je mezitím uložit spát, nebo se můžou dívat v pokoji na televizi – v nabídce máme satelitní příjem českých, slovenských a německých programů. Pro ty nejmenší miminka máme v nabídce také postýlku a vaničku. Starší ocení rychlé WiFi a připojení k Internetu.

Velká, nově zrekonstruovaná kuchyně s kompletním vybavením (mikrovlnka, konvice, vařič, sklenice, šálky, talíře, hrnce a příbory) umožňuje bez problémů vařit vše od snídaně po večeři. V lednici si můžete vychladit nápoje a jídlo na další ranní výlet.

Tento balíček je vhodný na jarní nebo letní víkend a delší pobyty – cena klesá s počtem nocí a osob. Balíček je flexibilní a můžeme ho upravit dle vašich přání a potřeb. Těšíme se na Vás a doufáme, že váš čas v Ústí bude příjemně strávenou dovolenou!

Ubytování pro 3 dospělé na dvě noci
Se snídaní 2280,- Kč
Bez snídaní 1800,- Kč
Každá další osoba na dvě noci
Se snídaní 760,- Kč


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.