Logo

Matylda, nový apartmán v Penzionu Komtesa

Matylda, nový apartmán v Penzionu Komtesa

Velkorysý apartmán Matylda s koupelnou, vybavenou umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou o rozloze 80 m2, je zařízen v minimalistickém, nicméně romantickém stylu.

Velký důraz jsem při zařizování apartmánu kladla především na osvětlení. Zastávám názor, čím více zdrojů měkkého a teplého světla do prostoru dostanete, tím útulnější pocit budete mít. Zkrátka více malých světel je lepší než jedno velké. V apartmánu Matylda je jich opravdu hodně.

V apartmánu Matylda rozhodně není sem tam kousek přírodního dřeva. Veškerý nábytek je celý z masivu smrku a borovice, což i při zvoleném minimalismu podporuje hřejivý dojem.

Na této skutečně velké ploše jsou zvoleny buď neutrální barvy nebo kontrast hnědé a bílé. Mosazné osvětlení s patinou dává pak přírodním detailům skvěle vyniknout. Rovněž dřevěné dekorace jsou hodně příjemné na dotek.

Chekirovovy obrazy jsou umístěny ve všech pokojích a apartmánech Penzionu Komtesa. V apartmánu Matylda je tomu nejinak. Obrazy žen ukazují různé aspekty půvabného dekorativního umění, jeho práce jsou výtahy bohatých a široce umístěných myšlenek, týkajících se ideálního pojetí krásy v malbě.

Skvělý dekorativní prvek jsou samozřejmě květiny a samozřejmě živé. Těmi je ostatně hojně vyzdoben celý penzion.

 

 

Apartmán Matylda je koncipován tak, aby byl vhodný pro rodinu, přátele nebo jen pár. Oba pokoje jsou odděleny jen opticky, částečnou zdí, nejsou uzavíratelné. Jedná se tedy o jeden velký otevřený prostor.

 

Na pokoji je varná konvice, chladnička a mikrovlnná trouba, kávové hrníčky, skleničky i na víno, talíře a příbory.

Pro standardní ubytování je běžně využíván po celých 7 dní v týdnu.

Apartmán má na všech podlahách dlažbu, částečně i podlahové vytápění. Pokoje jsou vybaveny unikátním nábytkem z masivu, především vysoce účelným, pokud chcete odpočívat i pracovat. K dlouhodobému pobytu je k dispozici dostatek úložného prostoru. Na pokojích jsou vždy dvě lůžka s vysoce kvalitními matracemi a lůžkovinami. V jednom pokoji je manželská postel a v druhém jsou lůžka oddělena. Lůžkoviny jsou z dutého vlákna plněny mykaným dutým silanizovaným vláknem, které se vyznačuje dostatečnou hřejivostí a pružností. Výrobky z dutého vlákna jsou vhodné zejména jako lůžkoviny pro alergiky. Luxusní povlečení z bavlny DeLuxe nebo mako saténu je vyrobeno německou firmou Kaeppel z přízí egyptské bavlny.

Satelitní televize nabízí české, slovenské a německé programy. Připojení k internetu WIFI.

Na přání je možné poskytnout dětskou postýlku pro dítě do 15 kg nebo kolébku pro miminko, vše plně vybavené. Pracovní stůl v pokoji je dostatečně velký pro přebalovací podložku.

Pokoj je nekuřácký.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.