Logo

Matylda

Matylda

Nově zrekonstruovaný apartmán Matylda nabízí 2 pokoje, které jsou oddělené jen opticky — je vhodný pro rodinku s dětmi nebo partu přátel. Nábytek v minimalistifckém stylu z masivu byl navržen na míru, se záměrem tepla, zemitosti a útulnosti domova.

Apartmán Matylda je koncipován tak, aby byl vhodný pro rodinu, přátele nebo jen pár. Oba pokoje jsou odděleny jen opticky, částečnou zdí, nejsou uzavíratelné. Jedná se tedy o jeden velký otevřený prostor. Velkorysý apartmán Matylda, s koupelnou s umyvadlem a sprchovým koutem a toaletou o rozloze 80 m2, je zařízen v minimalistickém, nicméně romantickém stylu.

Na pokoji je varná konvice, chladnička, mikrovlnná trouba, kávové hrníčky, skleničky i na víno, talíře a příbory. Pro standardní ubytování je běžně využíván po celých 7 dní v týdnu. Apartmán má na všech podlahách dlažbu, částečně i podlahové vytápění. Pokoje jsou vybaveny unikátním nábytkem z masivu, především vysoce účelným, pokud chcete odpočívat i pracovat. Dále je vybaven velkým množstvím lampiček, které pokoji dodávají velmi příjemnou atmosféru. K dlouhodobému pobytu je k dispozici dostatek úložného prostoru.

Na pokojích jsou vždy dvě lůžka s vysoce kvalitními matracemi a lůžkovinami. V jednom pokoji je manželská postel a v druhém jsou lůžka oddělena. Lůžkoviny jsou z dutého vlákna plněny mykaným dutým silanizovaným vláknem, které se vyznačuje dostatečnou hřejivostí a pružností. Výrobky z dutého vlákna jsou vhodné zejména jako lůžkoviny pro alergiky. Luxusní povlečení z bavlny DeLuxe nebo mako saténu je vyrobeno německou firmou Kaeppel z přízí egyptské bavlny. Satelitní televize nabízí české, slovenské a německé programy. Připojení k internetu WIFI. Pokoj je dekorován reprodukcemi i originály obrazů a výhradně živými rostlinami. Na přání je možné poskytnout dětskou postýlku pro dítě do 15 kg nebo kolébku pro miminko, vše plně vybavené. Pracovní stůl v pokoji je dostatečně velký pro přebalovací podložku. Pokoj je nekuřácký.


3 thoughts on “Matylda

  1. Potvrzení telefonické objednávky – na jméno Alice Bolfová, termín 5.4.-6.4. pro 4 osoby – dva dospělí a dvě děti (11 let).

  2. velmi krásné a prostorné pokoje za skvělou cenu, myslím že v ústí a okolí lepší penzion v poměru cena a kvalita ubytování nenajdete.

  3. Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Penzion Komtesa © 2014. Obsah tohto webu můžete kopírovat pokud dodržíte licenci.